هلدینگ بین المللی اپلایسر

قیمت امروز لیر در ترکیه، حواله لیر در ترکیه

اپلایسر – صرافی ایرانی در استانبول انجام کلیه خدمات ارزی در ترکیه، حواله خرید با کارت خوان ایرانی دریافت وجه نقد در دفتر میدان تکسیم 

صرافی ایرانی در استانبول

انجام خدمات صرافی برای فارسی زبانان ساکن ترکیه حوالجات ارزی به ترکیه و ایران حواله لیر ، دلار ، یورو درهم خدمات ارزی با پایین ترین نرخ ها بدون کارمزد مشتریان عزیزی که قصد دریافت به صورت cash پول نقد را دارند یا می خواهد از طریق کارت خوان وجه خود را پرداخت کنند میتوانند با هماهنگی با واحد صرافی به دفتر مجموعه مراجعه نمایند.

قابل توجه مشتریان عزیز 

در صورت ساتنا یا کارت به کارت وجه به حساب های ایران شرکت، انجام حواله ی ارزی شما حداکثر تا ۳۰ دقیقه الی ۱ ساعت می باشد و در صورت حواله پایا نرخ در همان لحظه ارسال رسید وجه بسته می شود و بعد از  نشستن وجه در حساب شرکت حواله طبق توافق انجام شده هنگام ارسال رسید پایا به حساب بانکی شما در ترکیه واریز میگردد یا میتوانید به دفتر شرکت مراجعه و ارز خود را به صورت نقد ( cash )  دریافت نمائید.   

نرخ لحظه ای ارز در ترکیه

نوع ارز فروش به شما خرید از شما
دلار آمریکا ۵۶،۷۵۰ تومان ۵۶،۷۵۰ تومان
لیر ترکیه ۲،۷۵۰ تومان ۲،۷۵۰ تومان
یورو ۵۹،۷۵۰ تومان ۵۹،۷۵۰ تومان
پوند ۱۹،۷۵۰ تومان ۱۹،۷۵۰ تومان
پخش ویدیو

صرافی ایرانی در ترکیه

در صرافی اپلایسر با پرداخت تومان از طریق اینترنت بانک و یا حضوری در شرکت ما یا بصورت کارت به کارت ، پایا و ساتنا و با ثبت تراکنش  میتوانید اقدام به دریافت حواله فوری یکی از ارزهای لیر ، دلار و یورو به بانک های ترکیه نمود. انتقال ارز از ترکیه به ایران هم توسط پروسه ای معکوس به همین صورت ممکن می باشد.
برای دریافت قیمت لحظه ای لیر میتوانید به صفحه خرید لیر  با ما از طریق واتساپ، تگرام و یا تماس با شماره ۰۵۴۵۱۰۵۱۱۰۵ در ارتباط باشید

سوالات متداول صرافی ایرانی در استانبول

بله شما با مراجعه حضوری در دفتر هلدینگ اپلایسر در میدان تکسیم یا منطقه شیشلی میتوانید به صورت حضوری تراکنش خود را با کارتخوان پرداخت کنید و وجه نقد دریافت کنید.

پرداخت از طریق حواله به تمامی بانک های ترکیه انجام می گردد و حواله شما حداکثر بین ۳۰ الی ۶۰ دقیقه برای شما واریز می گردد. 

شما بعد از ارسال دکونت ( Dekont ) وجه ریالی معادل لیر شما به حساب بانکی شما در ایران به صورت حواله پایا پرداخت میگردد.

به بالای صفحه بردن